מזכרות לאירועים

׳שיר מתנות׳ גאים להציג את נבחרת המזכרות לאירועים.

חוגגים בר מצווה בשעה טובה ומחפשים מזכרות לבר מצווה? נשמח להציג לכם מגוון ענק של מזכרות לבר מצוה. 03-5744795


רבקי ויסבורד וצוות 'שיר מתנות' ישמח לסייע לכם בבחירת מזכרות לאירועים שלכם. אל תהססו להתקשר אלינו: 03-5744795 כמו"כ ניתן למלא את הטופס המצורף או לשלוח את פרטיכם בעמוד צור קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם.

 


מזכרות לאירועים

כל מי שעומד בפני אירוע משמעותי בחייו, בין אם מדובר בחתונה בר מצווה, ברית  ובין אם מדובר במסיבת גיוס מעוניין להעניק לאורחים מתנה קטנה, כזו שתשמש עבורם כזיכרון וכמזכרת מאירוע בלתי נשכח.

תכנון ועיצוב אירוע הינה משימה לא פושטה בעבור החוגגים, שכן הדבר מצריך מהם לנקוט מספר צעדים ומהלכים חשובים ואף לתת את הדעת ולו לפרטים הקטנים, אשר כולם ביחד וכל אחד לחוד משלימים את האירוע והם אלו שבסופו של דבר ישאירו רושם על המוזמנים והאורחים.
רבים מהאנשים בוחרים אף להעניק מזכרות לאירועים לאותם מוזמנים שבאים לחלוק עמכם את שמחתכם, כאשר גם לבחירה זו חשיבות והשפעה רבה על האירוע ועל הרושם שיישאר בקרב האורחים.

מזכרות לאירועים - טיפים לבחירת מזכרת לאירועים

ראשית כל עלינו להגדיר את סוג האירוע בין אם מדובר באירוע פרטי או לחילופין באירוע עסקי וכמו כן, יש להציב לעצמכם את התקציב שיידרש לטובת מזכרות לאירועים.

  • כמות – כצעד ראשון עוד בטרם בחרתם את המזכרות לאירועים, חשוב לאמוד על כמות המוזמנים הצפויים להגיע לאירוע ואם בכוונתכם לחלק מזכרת אחת לכל משפחה או להעניק מזכרת לכל מוזמן.
    רצוי ואף מומלץ להזמין כמות נוספת,(אך מעטה) ממה שהנכם מתכננים להזמין, כי תמיד יש אלו שייקחו לעצמם מזכרת אחת יותר, מה שיוביל לכך שאחרים מהמוזמנים לא יוכלו ליהנות מהמזכרת הייחודית מהאירוע שלכם.
  • דרכי חלוקת המזכרת – באופן אישי או בפיזור המזכרות על השולחנות ? ישנן מספר דרכים לחלוקה של מזכרות לאירועים, כאשר כל אחד יבחר בדרך שנוחה והמתאימה לו.
    יש כאלה שיבחרו להעניק מזכרות לאירועים בכניסה לאולם, יש כאלה שיעדיפו להניח את המזכרת על כל צלחת וכדומה.
  • מזכרות אכילות או מזכרות שנשארות - ישנם מזכרות לאירועים שהם אכילות, בניהם שוקולדים מעוצבים, סוכריות ועוד שבמקרה הזה חשוב לדאוג שהמוצרים הם עלך בסיס פרווה, וזאת על מנת למנוע מצבים לא נעימים.
  • מקוריות ושימושיות - בחרו מזכרות לאירועים מקוריות וייחודיות ופונקציונאליות , כאלה שלא רואים ומקבלים בכל אירוע אליו אנו הולכים, חישבו על מזכרת שתשמש את האורחים ולא תיזרק באחד המקומות בבית.

דוגמאות למזכרות לאירועים

ישנם נגוון רחב ועצום של מזכרות לאירועים, אשר כל אחד בוחר לעצמו את המזכרת על פי אופי וסוג האירוע ועל פי טעמו האיש.
יש כאלה שיבחרו לעצב וליצור מזכרת לאירוע אופן עצמאי ויש כאלו שיבחרו לנות לחנויות המתמחות והמשווקות מזכרות לאירועים.
בין המזכרות לאירועים ניתן לראות בין היתר: מגנטים, שוקולדים ארוזים באריזה ייחודית ומעוצבת, מחזיקי מפתחות, נרות ריחניים לדתיים שבניכם מזכרת של ספר תהילים, כיפה מיני ספר תורה יכולה להיות מזכרת מושלמת.